GiresunKültür - Sanat

GİRESUN’UN İKİ MURAT’I BURSA’DA…

Giresunlu Şair Bayrak Bursalı Okuyucuları İle Buluşuyor

Giresun camiasının yakından tanıdığı bir isim  Yönetici, Şair Sedat Murat Bayrak Papilon yayınlarında çıkarmış olduğu SAİR adlı kitabını TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle hazırlanan Bursa 14. Kitap Fuarında imzalamak üzere Bursalı okuyucuları ile buluşacak.

Aynı stantta, Murat Akyol da "Akıllı mı Deli mi Desem" ve diğer kitaplarını imzalayacak. 

GİRESUNLULARIN ÖZEL İLGİSİ BEKLENİYOR

Papillon Yayın Evinin Salon 2’de 105 C Nolu alanında 26-27 Mart 2016 tarihinde okuyucuları ile buluşacak olan Şair Sedat Murat Bayrak’ın imza gününe Bursa’da yaşayan Giresunlularında ilgi göstermesi bekleniyor.

26 Mart 2016 Cumartesi günü fuar alanında bulunacak olan Şair Sedat Murat Bayrak’ı Bursa Giresunlular Derneği Yöneticilerinin 17:00 ile 19:30 arasında ziyaret edeceği öğrenildi.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA YOĞUN KATILIMLA İMZALAMIŞTI

Öte yandan Şair Sedat Murat Bayrak geçtiğimiz hafta Giresun’da,  iş, sanat, siyaset ve bürokrasi çevresinden pek çok isimin yoğun katılımıyla imza günü gerçekleştirmişti.

Halen Bayrak Sürücü Kursu'nda yöneticilik yapan Sedat Murat Bayrak, Fiskobirlik Genel Müdürlüğü Müfettişi, Ordu Soya Yağ Sanayi AŞ.(Çotanak) Genel Müdürlüğü, Hekim Holding'e bağlı Hekim Süt A.Ş Genel Müdürlüğü ve yağ sektöründe ulusal ve uluslararası firmalara  danışmanlık görevlerinde bulundu.

Erdal Avcı / Giresun Havadis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir