GiresunSpor

GİRESUNSPOR PASSOLİG KARTI SATIŞTA

Önümüzdeki sezon uygulamaya girecek olan Passolig Kartı uygulaması için Giresunspor Store’ da kart basımı başladı. Taraftarlarla sıraya giren Belediye Başkanı Kerim Aksu Passolig Kartını 15 TL ödeyerek aldı. Taraftarlara çağrıda bulunan Başkan Aksu: "Giresunspor hepimizin ortak gururu, hepimizin gözbebeğidir Takımıza güç katmak için Haydi Pasolig almaya"dedi.

Taraftarlara çağrıda bulunan Aksu" Bizim sevdamız Giresun. Bizim sevdamız Giresunspor, Yeşilgiresun Belediyespor. Birlikte el ele verdiğimizde aşamayacağımız zorluk yoktur. Giresun'a, Giresunspor'a, Yeşilgiresun Belediyespor'a gönül veren, destek veren herkese teşekkür ediyorum. Biz her zaman Giresunspor'un yanında olduk, olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, ise şunları söyledi: " Giresunspor artık PTT Birinci Ligte oynayacak. Bu hepimiz için övünç kaynağıdır. Biz bilet fiyatlarını artırmadık. Taraftarlarımız geçen yılki fiyatlardan kombinesini alabilir. Bu sezon uygulanacak passolig kartı çok önemli. Bu kartı çıkarmayan kim olursa olsun maçlara giremeyecek. Taraftarlarımızın sezon öncesi  passolig kartını anlamalarını bekliyoruz. Ödenen ücretin yarısı tekrar Giresunspor'a dönecek. Başkanımız Kerim Aksu'ya bu zamana kadar yaptığı desteklerden ve yapacakları katkılardan dolayı Giresunspor adına teşekkür ediyorum.Passolig Kartı içinde yine önderlik yaptı. Giresunspor büyük taraftarı ile PTT Birinci Ligte adından söz ettirecektir. "

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir