GiresunManşet Üstü

GİRESUN’DA SEÇİM ZAFERİ KUTLANIYOR

Bir önceki seçime göre oylarını 23.577’den 28.165’e çıkararak ikinci kez yeniden Başkan seçilen CHP adayı Kerim Aksu, seçim zaferini Giresun Belediyesi önünde toplanan coşkulu kalabalıkla birlikte kutladı. Yanında eşi Müge Aksu ve kızı ile birlikte balkondan halka seslenen Aksu, “bundan sonra herkesin belediye başkanı olacağım” dedi.

Giresun Halkının güven ve desteğinin tarihe geçtiğini belirterek “ iki dönem üst üste kazanmak çok önemliydi. Bunu sağlayan hemşerilerime ve tüm Giresun halkına şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra daha fazla sorumluluk üstlendiğimizin farkındayım “ dedi.

10003449_601784319913030_1747388073_n

Aksu, Giresun halkının istikrara, güvene, hizmete onay verdiğini belirterek şu ifadeleri kullandı: “ Bu sonuçlar Giresun Halkının yapılanları onaylamasıdır. Seçim çalışmalarında özveri ve fedakârlıkla çalışan herkese teşekkür ediyorum. Beş yıl canla başla çalıştık. Bundan sonra daha fazla çalışacağız. Giresun Halkı baskıya boyun eğmemiştir. Giresun Belediyesi tüm kadrosu ile halkına hizmet etmeye devam edecektir. “

Belediye Başkanı Kerim Aksu, pazartesi gününden itibaren tüm Giresun halkı için çalışmaya kaldıkları yerden devam edeceklerine işaret ederek ; “ Herkes bir şeyler söyledi. Baskılar yapıldı. Karalamalar yapıldı.  Fakat, Giresun Halkı bize inandı, bize güvendi. Bizlerde Giresun’a, Giresun Halkına hep inandık. İnanmaya devam edeceğiz. Herkese şükranlarımı, sevgilerimi sunuyorum. “ şeklinde açıklamasını tamamladı. 

DSC_5048DSC_5059

Kerim Aksu, daha sonra Atatürk meydanına indi. Burada omuza alınan Aksu, halkın arasına katılarak coşkuya ortak oldu. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir