GiresunSiyaset

GİRESUN’DA CHP’LİLER DEMOKRATİK TÜZÜK İSTİYOR

CHP İl Başkanlığı, Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu’nun da katılımıyla  9-10 Mart tarihlerinde yapılacak olan Tüzük Kurultayı öncesinde değerlendirme toplantısı yaptı. Parti lokalinde yapılan toplantıda, yeni hazırlanacak tüzükle ilgili maddeler üzerinde konuşmalar yapıldı. GİRESUN'DA CHP’LİLER DEMOKRATİK TÜZÜK İSTİYOR

Toplantıya, İl Başkanı Necati Tığlı, Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, İl kadın kolları başkanı Fatma Altundaş Demiroğlu, ilçe kadın kolları başkanı Safiye Kılıç, gençlik kolu başkanı Bilal Can Yılmaz, kurultay delegesi Burak Esen, İl genel meclisi üyesi Mustafa Yılmaz ve il-ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantının düzenlenmesine katkıda bulunan başkanlara ve katılımcılar teşekkür eden Bektaşoğlu, “Giresun örgütünün kurultayda görüşülmesini istedikleri maddelerle ilgili değerlendirme ve önerilerini yapacağımız toplantılarda dile getireceğim. Kurultayımızda örgütümüzün istemediği bir şey olmamalı. Cumhurbaşkanı adayını belirleme yöntemi başta olmak üzere diğer bütün konularda partimizin il, ilçe, kadın, gençlik kolu başkan ve yöneticilerinin, üyelerinin kararlarını önemseyen, temsili ve adaleti sağlayan demokratik bir tüzük istiyoruz. Anti demokratik maddeleri ayıklayacağız. Bunda hemfikiriz. Önce partimizde, sonra ülkede demokrasiyi hakim kılacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir