logo

reklam
16 Nisan 2017

GİRESUN’DA BIÇAKLI KAVGADA 16 YAŞINDAK ÇOCUK ÖLDÜRÜLDÜ

Giresun’da meydana gelen ve bir kişinin ölümüyle sonuçlanan bıçaklı kavganın, referandumla ilgisi olmadığı açıklandı. Giresun Cumhuriyet Savcılığı’ndan yapılan açıklamada, bu konuda şu bilgilere yer verildi: “Bir kısım internet sitesinde ilimizde  bu gün yaşanan olayda ölü ve yaralıların olduğuna, bu olayın yaşanan Referandum süresine ilişkin olduğuna  dair yanlı, kamu oyunu yanıltıcı  ve içerik itibariyle yanlış yayımların olduğu tespit edilmiştir.

İlimizde 16/4/2017 tarihinde meydana gelen,  suça sürüklenen çocukların karıştığı olayda H.C.B. isimli  16 yaşındaki  çocuk aldığı bıçak darbesi ile hayatını kaybetmiş, C.O.A. Ve B.Ç İsimli çocuklar ise bıçak darbesi ile yaralanmış olup, halen tedavileri devam etmektedir. Olaya karışan suça sürüklenen 2 çocuk yakalanmıştır.

Yapılan ilk inceleme ve araştırmalarda, olayın yaralanan çocuklardan birinin eski kız arkadaşı nedeniyle yaşandığı öğrenilmiştir. İddia edildiği gibi, olayın referandum süreciyle bir ilgisi olmayıp, soruşturmanın devam ettiği hususu kamu oyuna saygıyla sunulur.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?