Aktüel

Giresun Zirve Off-Road kuruldu

Giresun’da yıllardır her platformda faaliyet yürüten off-road tutkunları biraraya gelerek “Zirve Off-Road Giresun” adında kulüp kurdu.

Kulübün başkanı Ünal Konal ve kurucu yönetimi ilk etkinliğini Giresun’un Çaldağ Zirvesi’nde düzenlenen 6. Tuz Ekme Festivali’nde gerçekleştirdi.

Konal, “Zirvelere ulaşmak gayret işidir. Zirve de kalabilmek yürek ister. Bizler yüreğimizdeki bu tutkuyla, ismimize yakışır bir şekilde zirvelere yol aldık. Amacımız kulübümüzü sadece zirvelere ulaştırmak değil, Zirve Off-Road Giresun ailesi olarak zirvelerde kalabilmektir. Zirve hedeflerimize büyük başladık ve ilk faaliyetimizi güzel ilimizin Çaldağ Zirvesi’nde gerçekleştirdik.

Bundan sonraki hedeflerimizde ise Giresunumuz’un diğer zirvelerinde yer almak, ardından Yeşiliyle mavisiyle Karadeniz’in yükseklerini ve cennet ülkemizin keşfedilmemiş zirvelerine ulaşıp oraları sizle buluşturmaktır. Bizler büyüyen bir aile olarak zirvenin hazzını yaşamak için engellerle dolu tırmanmayı göze aldık. İnşallah ilklere imza atacağız.” dedi.

 

Daha fazla göster

Bağlantılı haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı