AktüelGiresun

GİRESUN VALİSİ OFF ROAD KULUBÜ ÜYELERİYLE BULUŞTU

Giresun Valisi Hasan Karahan, GİRTAB’ ın organizasyonunda 28 Aralık 2014 tarihinde Paşakonağı ve 15 Şubat 2015 tarihinde Kulakkaya'da düzenlenen Kar Festivali ve Off Road şenliklerine destek veren katılımcılarla yemekte bir araya geldi. 

Yeşilgiresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yeni yapılan Uygulama Otelinde düzenlenen yemekte Vali Karahan, festivallere katılan Giresun Off Road Kulübü, 28 Off Road Kulübü, Kulakkaya Festivaline havadan çekimlerle destek veren Sonsuz Kadraj Ekibi üyelerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

2015-324-3

İlimizde Off Road kulüplerinin gelişmesi ve bundan sonra yapılacak organizasyonların konuşulduğu yemekte, Off Road kulüp yetkilileri dünyanın en iyi ralli raid yarışlarından biri olarak anılan TransAnatolia 2015 Rallisinin Giresun etabı ve İlimize katacağı değer hakkında bilgilendirmelerde bulundular. 

Yaklaşık 50 kişinin katıldığı yemekte Dereli Kaymakamı Ömer Faruk Kala, Dereli Belediye Başkan Zeki Şenlikoğlu Yavuzkemal Belediye Başkanı Abdullah Önal da katıldı.

Vali Karahan ayrıca yemek öncesi Uygulama Oteli içinde incelemelerde bulundu. Otelin odalarını ve diğer bölümlerini gezen Vali Karahan, yetkililerden bilgi aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir