Giresun

GİRESUN VALİLİĞİ’NDE 30 AĞUSTOS TÖRENİ

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 94. Yılı Giresun Valiliği önünde düzenlenen törenle kutlandı.Törene CHP Giresun Milletvelili Bülent Bektaşoğlu da katıldı. 


Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören, Vali Hasan Karahan, Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç ve Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun tören birlikleri, öğrenciler ve halkın bayramının kutlanması ile devam etti.

???????????????????????????????????? 
Törene, Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç, Belediye Başkanı Kerim Aksu, Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Kaya, Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Demir, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Cevdet Coşkun, Baro Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu, Vali Yardımcıları Yüksel Çelik, Barış Demirtaş ve Cahit Karatepe, İl Jandarma Komutanı J.Albay A.İhsan Ersoy, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, İl Genel Meclis Başkanı A.Mürşit Gürel, diğer il protokolü ve vatandaşlar katıldı.

???????????????????????????????????? 

 Programın ardından Giresun Valisi Hasan Karahan, makamında kutlamaları kabul etti. Buradaki törene AKP Milletvekilleri Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk de katıldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir