Eğitim

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ’NDEN ŞEFFAF SINAV

KAMERA İLE SINAV ANINDA YAPILAN ÇEKİMLERİ ÖĞRENCİLER VE VELİLERİ DE İZLEYECEK….

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR BÖLÜMÜ ÖZEL YETENEK SINAVINA, BİNE YAKIN ADAY BAŞVURUSU OLDU.

Sınavı kazananlar arasından  6’sı Milli Sporcu (4 erkek ve 2 bayan ) olmak üzere toplam 60 (40 Erkek, 20 Bayan) öğrenci alınacak.

Üniversiteden yapılan açıklamada; özel yetenek sınavlarının 16-17-18 Temmuz 2013 tarihlerinde saat 09.00’dan itibaren, Debboy Mevkiinde bulunan Gazi Paşa Yerleşkesi Spor Salonunda yapılacağı, belirtildi.  

GRÜ Rektör Yardımcısı ve Sınav Komisyon Başkanı Prof. Dr. Mahir Kadakal, sınava girecek adaylara şu çağrıyı yaptı: “Üniversitemiz tarafından her türlü şaibeden uzak ve herkesin eşit olduğu performansa yönelik bir sınav ortamı sağlanmış olup, hem başvurular hemde sınavlar kamerayla kayıt altına alınmaktadır. Sınavda performansınızın en iyisini ortaya koyarak, sizleri doğru ve hatasız değerlendirmemize fırsat vereceğinizi umuyor, gireceğiniz Özel Yetenek Sınavında başarılar diliyoruz”

Sınav anında kamera kaydının yanı sıra sınavları izlemek isteyen öğrenciler ve öğrenci yakınları için salon dışında da kapalı devre canlı yayın da yapılacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir