logo

reklam
30 Kasım 2016

GİRESUN ÜNİVERSİTESİNDE KARİYER GÜNLERİ

5. Girişimcilik ve Kariyer Günleri sona erdi

Giresun Üniversitesi, Giresun Valiliği,  Giresun İŞKUR İl Müdürlüğü ve Giresun Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile hazırlanan “5. Girişimcilik ve Kariyer Günleri” 29-30 Kasım 2016 tarihlerinde düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirildi.

469a0890_copy

Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda başlayan toplantıda, Girişimci Öğrenci Topluluğu üyesi Dilara USTA yaptı. Topluluk danışmanı Yrd. Doç. Dr. Osman SİRKECİ ise konuşmasında, küresel rekabete açık, zihni açık, küresel vizyonu açık girişimcilerin yetiştirilmesi üzerinde durdu ve “Kariyer arayışını, kariyer oluşturmaya dönüştürmek için çalışmalıyız” diyerek sözlerini noktaladı.

Çeşitli kişi ve kuruluşların sunumlarının ardından, etkinlik kapsamında ayrıca firmaların ve üniversite öğrencilerinin katılımı ile atölye çalışmaları ile Giresunspor Futbol Kulübü ve Yeşil Giresun Basketbol Takımlarının yönetici ve oyuncularının yer aldığı söyleşiler gerçekleştirildi.

Açılış oturumuna Vali Yardımcısı Cahit KARATEPE, üniversiteden temsilciler, İş Kur İl Müdürü Mustafa SARI, İl Milli Eğitim Müdürü Necati AKKURT, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Şükrü ATAÜN, akademisyenler, öğrenciler ve ilin diğer protokol temsilcileri katıldı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?