GenelGiresun

GİRESUN UFUK BİNGÖL ŞEHİTİNİ UĞURLUYOR

GİRESUN UFUK BİNGÖL ŞEHİTİNİ UĞURLUYOR

Şırnak Valiliği, Gabar Dağı'ndaki operasyon sırasında, uzaktan kumandalı el yapımı patlayıcı düzeneğinin patlatılması sonucu, 3 askerin şehit olduğunu, 5 askerin de yaralandığını açıkladı. Şehitlerden biris Giresunlu Ufuk Bingöl…

GİRESUN UFUK BİNGÖL ŞEHİTİNİ UĞURLUYOR

PKK'lı teröristlere karşı yürütülen operasyonda, şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ufuk Bingöl'ün acı haberi Giresun'u yasa boğdu. Bingöl'ün bu gece Ordu-Giresun Havaalanına getirilen cenazesi, törenle karşılandıktan sonra uzun bir araç konvoyu eşliğinde Giresun Devlet Hastanesi morguna getirildi. 

Ufuk Bingöl'ün Teyyaredüzü mahallesindeki evinde aynı saatlerde kurulan taziye çadırında kuran okundu ve mahalle halkı dua etti. 

Taziye çadırını CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu da ziyaret ederek ailesi ve yakınlarına baş sağlığı diledi. 

Askerlik görevinden sonra teskere bırakıp Jandarma Uzman Çavuşu olarak vatana hizmet vermeye devam eden evli ve bir çocuk babası 26 yaşındaki Ufuk Bingöl, ardında eşi Ayşegül Bingöl ile    2 yaşında Emine Eylül Bingöl adında bir kız çocuğu  bıraktı. 

Ufuk Bingöl için yarın meydandaki Hacı Miktat Camisinde öğle namazı sonrasında cenaze töreni düzenlenecek. Ardından  Esentepe Köyü'nde toprağa verilecek.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir