Aktüel

GİRESUN PROTOKOLÜ İFTARDA…

Vali Dursun Ali Şahin,il protokolü, Giresun ilinde görev yapan kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi. 

Yemeğe; Vali Dursun Ali Şahin ve eşi Melahat Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Abidin Bozkan, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aygün Atar, Vali Yardımcısı Fethi Yorulmaz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Selahattin Acara, İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, bazı daire amirleri ve eşleri katıldı.6c0c9c7540Vali Şahin “Bizler; Giresun’da Giresun halkının hizmetinde olmaktan gurur duyan kişileriz. Bütün kurum amirleri, bütün bakanlık kurumlarının temsilcileri Giresun halkına hizmet etmekten son derece memnun olmalıdır. Bütün işlerinde mutlaka kolaylık göstermesi, insanlara zorluk değil kolaylığı öğütlemesi ve o şekilde yardımcı olması en güzel olanıdır.” tavsiyelerinde bulundu.

Vali Şahin, konuşmasının devamında düzenlenen iftar programının İstanbul Vali Yardımcılığına atanan İlimiz Vali Yardımcısı Fethi Yorulmaz’ın da bir anlamda vedası olduğunu söyleyerek “Ben ona da diyorum ki; gittiğiniz yerde buradaki hizmetleriniz gibi güzel hizmetler sergileyeceğine inanıyorum.” diye sözlerini tamamladı.

Vali Yardımcısı Yorulmaz da yaptığı kısa bir konuşma ile programa katılanlara duygu ve düşüncelerini aktararak “Giresun’da önemli derecede sosyal etkinlikler kendini gösteriyor. Bu güzel yemekte bizleri bir araya getiren Sayın Valimize şükranlarımı arz ediyorum.” dedi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir