logo

reklam
06 Temmuz 2017

GİRESUN MUHTARLARI EV’LENİYOR..

Giresun Belediye tarafından yapımı tamamlanan Nizamiye ve Şeyh Keramettin Mahallelerinin Muhtar Evleri törenle hizmete açıldı. 

Belediye Başkanı Kerim Aksu, törende yaptığı konuşmada, muhtarların kısıtlı imkânlarla mahalle halkına 24 saat hizmet verdiğini belirterek" muhtarlık demokrasinin temelidir.  Göreve geldikten sonra birçok mahallemize muhtar evi yaptırdık. Muhtarlarımız daha iyi hizmet versin istiyoruz. İlk muhtar evini Aksu Mahallemizde yaptık. Bu gün Nizamiye ve Şeyhkeramettin Mahalle muhtarlarımız için yapılan muhtar evlerini açıyoruz.  Muhtar evlerini bilgisayarla hizmet verecek.  Vatandaş yolda sokakta değil, muhtarın ofisinde derdini, sıkıntısını anlatsın"dedi.Nizamiye Mahallesi Muhtarı Ali Şahin, Şeyhkeramettin Mahallesi Muhtarı Selahattin Gedük, bu hizmetten dolayı belediye başkanı Kerim Aksu’ya teşekkür ettiler. İl Mahalli İdareler Müdürü Ali Bilen, belediye tarafından muhtarlara daha rahat çalışma imkânı sağlanmasının memnuniyetle karşılandığını, bu hizmeti yapanlara teşekkür ettiğini söyledi.

Muhtar evleri Belediye Başkanı ve muhtarlar tarafından hizmete açıldı. Başkan Kerim Aksu, muhtar evlerine Atatürk Fotoğrafı hediye etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?