Aktüel

GİRESUN JANDARMASINDAN ÇOCUKLARI SEVİNDİREN ETKİNLİK

Giresun Çocukları Yardımlaşma Derneği ve Giresun Valiliği İl Jandarma Komutanlığı koordinesinde “Çocuklar Üşümesin” mottosu ile etkinlik düzenlendi.
Bu kapsamda ilköğretim çağında olan 6-12 yaş grubu ihtiyaç sahibi (100) çocuk için hazırlanan (mont, bere, bot, atkı, eldiven, çorap, oyuncak, kitap) dağıtımı yapıldı. Etkinlik İl Jandarma Komutanı Albay Muhammet Sevinç ve bağlı İlçe Jandarma Komutanlığı personelinin katılımı ile il genelinde faaliyet icra edilmiştir.

Vali Enver Ünlü, “Çocuklar Üşümesin” mottosuyla gerçekleştirilen projeyle ilgili yaptığı paylaşımda “Bir gönüle bin yol bulunur. Valiliğimiz koordinesinde İl Jandarma Komutanlığımız ve Giresun Çocukları Yardımlaşma Derneği tarafından yürütülen ‘Çocuklar Üşümesin’ projesi kapsamında ilköğretim çağında olan evlatlarımıza hediyeleri ulaştırıldı. Yarınlarımızın güvencesi olan sevgili çocuklarımız için yapılan bu güzel organizasyonda emeği geçen fedakâr Jandarma personellerimize ve Giresun Çocukları Yardımlaşma Derneğinin değerli üyelerine yürekten teşekkür ediyoruz” ifadelerin kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir