AktüelGiresun

GİRESUN İZMİR TRAVEL’DE

Bu yıl 8 incisi düzenlenen TRAVEL TURKEY İZMİR Fuarı’nda Giresun ilini Valiliği adına Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü temsil etti. 

İzmir Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde; İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş. (İZFAŞ),  Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) ve Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. İşbirliğinde organize edilen Travel Turkey İzmir –Turizm Fuar & Konferansı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenleniyor.

Fuarın açılışına Gambia Turizm Bakanı Benjamin Adam Roberts, İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, Yurt içi ve yurt dışından birçok sektör profesyoneli ile çok sayıda davetli katıldı.

Fuar’da Giresun Valiliğini temsilen Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından açılan Giresun Standı, ilk günden büyük ilgi gördü.

Turizm Şirketleri Yöneticileri ve sektörün profesyonelleri  Giresun Standını ziyaret etti.

Giresun  Standı’nın ziyaretçileri arasında; Kültür ve Turizm eski Bakanlarından Suat Çağlayan, ilimizde 2007-2009 tarihleri arasında Valilik yapan Mardin Valisi Mustafa Taşkesen, Pirazizli hemşehrimiz Aydın Valisi Erol Ayyıldız, eski Giresun Vali Yardımcısı İzmir Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç, İzmir Kültür ve Turizm Müdürlüğü personeli ve gurbette yaşayan Giresunlular ve çok sayıda yerli ve yabancı turizm yatırımcıları yer aldı.

Fuar; 900’den fazla yerli, yabancı katılımcı ve 30 ülkenin turizm profesyonellerini İzmir’de buluşturdu. 4 Aralık tarihinde başlayan fuar 7 Aralık'a kadar sürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir