logo

reklam
04 Ağustos 2015

GİRESUN İTFAİYESİ YASTA…

Giresun Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personeli, İtfaiye Çavuşu Halil İbrahim Dizdar beyin kanaması geçirmesinin ardından kaldırıldığı ve tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
52 yaşında yaşamını yitiren Dizdar için bugün Belediye İtfaiye Müdürlüğü önünde tören düzenlendi. Törene CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu Belediye Başkanı Kerim Aksu, ,CHP İl Başkanı Sinan Kitapçı , CHP Merkez İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu, Başkan Yardımcıları Murat Ersoy, Orhan Kurt, Mustafa Saraydemir, Hasan Erzincanlı, Belediye Birim Müdürleri, Belediye Meclis Üyeleri, Dizdar Ailesi ve belediye personeli katıldı.

 

t15q0f2892sr8f4x7gp612

Belediye Aksu törende yaptığı kısa konuşmada, Haili İbrahim Dizdar’ın kendi halinde, kimseye zarar vermeyen, çok düzgün ve sevecen birisi olduğunu belirterek, kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve arkadaşlarına başsağlığı dilediğini ifade etti.
Halil İbrahim Dizdar, Giresun Belediyesi’nde 1987 yılından beri görev yapıyordu.

Giresun’da birçok spor kulübünde amatör futbol oynayan Halil İbrahim Dizdar, antrenörlük ve futbol hakemliği de yaptı. Dizdar’ın cenazesi Merkez Orhaniye Köyü’nde toprağa verildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?