AktüelGiresun

GİRESUN İSTANBUL EMİTT’TE…

 22-25 Ocak tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TUYAP fuar alanında 19. EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda,.Giresun’un turizm potansiyeli ve doğal güzellikleri de görücüye çıktı. 

 71 ülke, 4 bin 500'ü aşkın kurum, kuruluş ve beldenin katıldığı fuarın açılışı, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı tarafından yapıldı. 

Fuara katılan Vali Hasan Karahan’da, EMİTT Fuarı’nın  dünyanın 5. Büyük turizm fuarı olduğunu söyledi. Böyle bir organizasyonda Giresun’unda yer alarak tanıtımının yapıldığını belirten Vali Karahan, “Giresun’da turizm için önemli gelişmeler yaşanıyor. Bunları anlatıp tanıtmamız gerekiyor. Bundan sonrada bu tür organizasyonlara katılacağız”dedi.

12. Holde yer alana Valiliğimiz standı, büyük ilgi oldu. Fuara katılan Valiler, belediye başkanları ve gurbetçi hemşerilerimiz standımızı gezerek, Vali Karahan’la bir süre sohbet ettiler.

Fuara ilimizden  Karahan’ın yanı sıra, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü yetkilileri  katıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir