logo

reklam
11 Temmuz 2017

GİRESUN HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİNE ZİYARET

‘’ HAYVAN SEVERLER DERNEĞİNE DESTEK OLUNMALI ’’
Giresun Kent Konseyi Başkanı N. Uğur Karaibrahimoğlu yeni yerine taşınan Giresun Hayvanları Koruma Derneğini ziyaret etti.
Kapu Mahallesi Kazancılar yokuşu girişinde bulunan yeni dernek binasında Başkan Ali Rıza Yıldız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Karaibrahimoğlu, derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Bu tip dernek başkanlarının gönüllü kişilerden oluştuğunu, yeri geldiğinde kendi güçleriyle de derneğin faaliyetlerini yürüttüklerine dikkat çeken Karaibrahimoğlu, Başkan Yıldız ve yönetimini yaptığı çalışmalardan dolayı kutlayarak ‘’Hayvan sevgisinin her geçen gün arttığı yaşantımızda bu derneğin faal şekilde olması sevindirici bir durum, tüm hayvan sevenlerin derneğe destek olması gerekir. Ayrıca derneğe verdiği büyük katkıdan dolayı Belediye Başkanımız Kerim Aksu’ya teşekkür ediyorum.’’ dedi
Başkan Yıldız ise zor şartlara rağmen derneğin faaliyetlerini titizlikle yürüttüklerini belirterek’’ Benimde Yürütme Kurulunda olduğum Kent Konseyi her zaman yanımızda kedilerine teşekkür ediyorum. Tüm hayvan severlerden destek beliyoruz’’ dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?