logo

reklam
31 Mayıs 2015

GİRESUN GELDİ VE TATLI’YA KIRMIZI KART GÖSTERECEK

İktidar partisinin son günlerde maden suyu açar gibi açılış yaptıklarını, ancak bu açılışların amacını ve maksadını herkesin bildiğini ifade eden Dr. Orhan Erzurum sözlerini şöyle sürdürdü;

Boya ve badana yapılmış yerleri açtılar, 2 senedir hizmette olan yerleri açıyorlar, 3 metre beton dökerek temel attık diyorlar. Bu duruma sadece gülüyoruz. Bakın bırakın Giresun halkını kendi partilileri dahi bu yalanlara inanıp açılışlara gelmiyor. Kahvelerimiz işsiz gençlerle dolu, Allah aşkına bir fabrika açıp kaç gencimizi kurtardınız.

Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin de belirttiği gibi, dünyanın hiç bir yerinde Seka örneği görülmemiştir.  Binlerce kişinin çalıştığı bir fabrika kapatılıp, konut alanına çevrilmesi sadece Giresun siyasetçilere özgü bir durumdur. Hepsine bu konu için madalya vermek lazım.

Biz Giresun halkına hizmet sözü verdik. Bu şehre sadece hizmet edeceğiz dedik ve sadece hizmet edeceğiz.  Ancak bu böyle biline ki; 13 yıldır bu şehrin kaderi ile oynayanlara, fabrikalarımızı bir bir kapatanlara, gençlerimizi kahve köşelerine itenlere, esnaflarımızı borç batağına sokanlara da hesap soracağız.

Şimdi reklamlarda boy boy ilan veriyorlar. Yaptık yapacağız diyorlar. Siz şehrin kaderi ile oynamaktan başka hiç birşey yapmadınız.

GELDI VE TATLI'YA KIRMIZI KART

AKP Milletvekilleri Mehmet Geldi ve Adem Tatlı'nın Giresun halkı ile resmen alay ettiğini "ikinci yarı başlıyor" diye oy istediklerini belirten Dr. Orhan Erzurum; Giresun'u futbol maçı gibi yöneten kişiler den başka bir söz beklenmezdi. Bunlarda kondisyon düştü, Giresun halkı size devam değil, kırmızı kart göstererek sahadan dışarı atacak. Kimse Giresun halkının zekasını hafife almasın.

Alın teri olmadan, mücadele olmadan, koşmadan hizmet edilmez. Ankara'da oturmakla, parmak kaldırmak la bu şehre hizmet edilmez. Sadece bir kişinin arkasına sığınarak halktan oy istemek hiçbir anlayışa da sığmaz.  Madem kendinize güveniniz yok neden aday oldunuz.

Giresun halkından destek isteyen ve Allah için bu yola çıktığını, vatandaşlara hizmet edeceğini, verdiği tüm sözlerin arkasında olacağını belirten Dr. Orhan Erzurum; herşey ortada işte Giresun, işte sandık. Bu bir yarış değil varolma yada yokolma mücadelesidir. Telafisi olmayan bir karar vereceksiniz. Elinizi vicdanınıza koymanızı ve bizlere destek olmanızı rica ediyoruz.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?