Giresun

GİRESUN EMNİYETİNE 12 ARAÇ DAHA GELDİ

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından, Giresun İl Emniyet Müdürlüğü’ne sağlanan araçların teslimi, bir törenle gerçekleşti.

Törende konuşan Vali Hasan Karahani," Giresun’umuzun huzur ve emniyet şehri olmasında tabii ki araç gerecinde yeterli olması büyük önem taşıyor. Her sene ilave araçlarla araç parkımızı yeniledik, güçlendirdik. Bu son gelen araçların ciddi bir katkısı oldu. Pozitif ayrımcılık yapıldı Giresun’a. Bu sene önemli bir destekle, önemli bir katkıyla araç parkımız olağanüstü güçlendi. Bununla birlikte personelimizde tabii yetersizlik vardı ama son atamalarla bu konuda da düzelme oldu. Bunların hepsi Giresun’umuzun emniyet, huzuru için gerekli. Bizim için sevindirici olan şehrimiz bu anlamda bölgemizin en sakin, en emniyetli şehirlerinden" dedi.

Karahan," Bu araç gereçler suçla mücadelede elimizi güçlendirecek. Tabii bu araçlar namuslu vatandaşlarımıza da güven veriyor. İnşallah yine aynı şekilde Giresun’umuz bundan sonrada emniyetimizin, jandarmamızın bütün kamu hizmetinde çalışan arkadaşlarımızın gayretiyle yine huzur şehri olmaya devam edecek”diye konuştu. 

Araç teslim töreninde, 2 ural, 2 motosiklet, 5 trafik polis aracı, 2 minibüs ve 1’i arazi aracı olmak üzere 12 aracın anahtarları; Vali Hasan Karahan, Vali Yardımcıları Recep Uzal, Yüksel Çelik, Barış Demirtaş, Murat Çağrı Erdinç ve Emniyet Müdürü Uğur Öztürk tarafından görevli polis memurlarına teslim edildi.

Törene, Vali Hasan Karahan, Vali Yardımcıları Recep Uzal, Yüksel Çelik, Barış Demirtaş ve Murat Çağrı Erdinç, Piraziz Kaymakamı Hamit Genç, Emniyet Müdürü Uğur Öztürk ve bazı kurum amirleride katıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir