Giresun

GİRESUN EMNİYETİ 450 POLİSLE DENETİM YAPTI

Giresun İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 450 personelin katılımıyla huzur operasyonu gerçekleştirildi. Kent merkezi ve 15 ilçede gerçekleştirilen huzur operasyonunda, trafik ve asayiş yönünden denetimler yapıldı. 2 bin 7 kişinin GBT’si sorgulanırken, hakkında yakalama emri bulunan 3 kişi gözaltına alındı.

İl Emniyet Müdürü Öztürk: "Giresun, Karadeniz Bölgesi'nin en huzurlu illerinden birisi. Bu huzurun temininde polisiye tedbirler neyi gerektiriyorsa onların hepsini alıyoruz"

Emniyet İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, daha huzurlu, daha güvenli ve daha yaşanabilir bir Giresun için çalıştıklarını söyledi. 
Zaman zaman huzurun temini için bu tür genel asayiş uygulamaların gerçekleştirildiğini aktaran Öztürk, "Giresun, Karadeniz Bölgesinin en huzurlu illerinden birisi. Bu huzurun temininde polisiye tedbirler neyi gerektiriyorsa onların hepsini alıyoruz. Bu akşam il merkezimiz ve 15 ilçemizde 450 personelimiz katılımıyla genel asayiş uygulaması yapıyoruz. Bu uygulamalarda özellikle vatandaşlarımızın huzuruna yönelik çalışma gerçekleştiriyoruz" dedi. Öztürk, belli aralıklarla genel asayiş uygulamasının ilerleyen dönemlerde de devam edeceğine işaret ederek,"Daha huzurlu bir Giresun için aramıza sızmış varsa yanlış insanlar onları bulunması ve adalete teslim edilmesi için arkadaşlarımız çalışmalar yapıyorlar" diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir