AktüelGiresun

GİRESUN EMNİYET MÜDÜRÜ BASINLA TANIŞTI

Göreve yeni başlayan Giresun Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, Giresun'da görev yapan basın-yayın kuruluşlarının temsilcileriyle Teyyaredüzü mevkiindeki polis plajı içindeki sosyal tesiste kahvaltıılı toplantıda biraraya geldi.
Burada bu hafta başlayan ve 10 Nisan'da sona erecek olan Polis Teşkilatı'nın Kuruluşu'nun 169. Yıldönümü programı hakkında bilgiler verdi. "Giresun bir huzur adası, burada görev yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum" diyen Müdür Öztürk,  basın mensuplarıyla birlikte Giresun'a hizmet vereceklerini söyledi. 

10009306_782242505134281_973052764_n

Öztürk, daha sonra Polis Haftası Etkinlikleri kapsamında Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen kan bağışı programına katılarak kan bağışında bulundu.
 
"Devlet ve millet için canını her zaman feda eden bu teşkilat ihtiyaç olduğunda hayat kurtarmak için kan verir" diyen Müdür Öztürk, "Geleneksel hale getirdiğimiz kan bağışı kampanyasını Giresun ilimiz de de arkadaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleştiriyoruz. Kan hayat kurtarır diyoruz ve sağlığı müsait olan bütün vatandaşlarımızın kan vermesinin önemli olduğunu düşünüyorum" dedi.
 
Öztürk ayrıca, Perşembe günü sabah saat 10.00’da valilik önünde düzenlenecek olan Polis Haftası törenine bütün Giresunluları davet etti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir