GiresunManşet Üstü

GİRESUN CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL’Ü BEKLİYOR

Giresun Valisi Hasan Karahan, vatandaşları Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Cumartesi günü gerçekleştireceği Giresun ziyaret programına davet ederken, "30 yıl sonra ilimize teşrif edecek Sayın Cumhurbaşkanımızı kalabalık bir toplulukla, coşkulu bir şekilde karşılamak üzere tüm Giresunlular'ı 23 Kasım 2013 Cumartesi günü saat Atatürk Meydanı'na bekliyoruz" dedi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ise ziyaret öncesi var olan çalışmalarını titiz bir şekilde devam ettirdiklerini dile getirdi. Ziyaretin Giresunlular adına çok önemli olduğunu vurgulayan Aksu "Sayın Cumhurbaşkanımızın ilimizden güzel düşüncelerle ve anılarla ayrılmasını arzu ediyoruz. Bu konuda zaten var olan çalışmalarımız sürüyor. O çalışmaları titizlikle sürdürmeye devam ediyoruz. Çevre düzenlemeleri ve temizlik konularına ağırlık verdik. Sonuçta 30 yıl sonra sayın Cumhurbaşkanımız ilimize gelecek. Bunun heyecanını yaşıyoruz" dedi.

Bazı vatandaşlar ilk defa bazıları ise 30 yıl sonra Giresun'da bir cumhurbaşkanı göreceklerini ifade ederek ziyaret gününü heyecanla beklediklerini söyledi. – 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir