logo

reklam

GİRESUN BELEDİYESİ’NE EN İYİ İLETİŞİM ÖDÜLÜ

Tiyatro Gazetesi’nin düzenlediği ve bu yıl dördüncüsü yapılan Anadolu Tiyatro Ödülleri Grand Pera Emek Sahnesi’nde sahiplerine verildi. 4. Anadolu Tiyatro Ödülleri” kapsamında, yıl boyunca gerçekleşen çalışmalar, seçici kurul tarafından değerlendirilerek, en etkili tiyatro çalışmaları, eserleri ve sanata katkı ödüllendirildi.

Ödül törenine Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt, TOBAV kurucularından sinema ve tiyatro sanatçısı Tamer Levent, İstanbul Şehir Tiyatrosu sanatçısı Mert Turak’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda sinema ve tiyatro sanatçısı katıldı.

Tiyatro Gazetesi İmtiyaz Sahibi Nuran Uslu’nun açılış konuşması ile başlayan gecede Genel Yayın Yönetmeni Nazif Uslu, bir moral, bir vefa, sanatı teşvik için dört yıl önce başlattıkları Anadolu Tiyatro Ödülleri değerlendirmesinin emek verenlere vefa, genç yeteneklere teşvik olduğunu ifade etti.

Giresun Belediyesi Basın İletişim Bürosu’nun en iyi iletişim ödülüne layık görülmesi üzerine ödülü Basın Danışmanı Mustafa Öztürk aldı. Giresunlu genç tiyatro sanatçısı Eylül Başoğlu’nun elinden ödülü alan Mustafa Öztürk yaptığı konuşmada;  ” Giresun’dan siz değerli sanatçılarımıza ve misafirlere selamlar getirdim. Biz Giresun’da özgürlüğü, demokrasiyi, kültür ve sanatı önceliği kabul eden Belediye Başkanı Kerim Aksu ile çalışmaktan mutluyuz. Giresun’da 30 yıldır perdelerini açan Şehir Tiyatromuz var. Sanatın olduğu yerde, barış vardır, sevgi vardır, kardeşlik vardır. Yaşasın tiyatro, yaşasın sanat, yaşasın tiyatro gazetesi diyor, hepinize sevgiler sunuyorum. Bu ödülü bizlere layık gören seçici kurula teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN AKSU’DAN BASIN BÜROSUNU KUTLAMA

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, 4. Anadolu Tiyatro Ödülleri seçici kurulu tarafından en başarılı basın iletişim bürosu seçilen ekibi kabul ederek kutladı. Basın Danışmanı Mustafa Öztürk ve basın iletişim bürosunda görev yapan arkadaşları kutlayan Başkan Aksu; “ Bu ödülü Giresun’a kazandırdığınız için hepinizi kutluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?