Aktüel

GİRESUN BELEDİYESİ’NDE BAYRAMLAŞMA…

Giresun Belediyesi'nde bayramlaşma töreni yapıldı. 

 Başkan Kerim Aksu,Başkan Vekili Ahmet Yusufağaoğlu, Başkan Yardımcıları Hasan Hilmi Erzincanlı, Murat Ersoy, Meclis Üyeleri Ferit Özkan, Mustafa Sarısaray, Nilifer Yılmaz,Ahmet Vahdet Yenal, Hakan Türker, Hayrettin Çıtlak  ve belediye şube müdürleri konuklarla yakından ilgilendiler.

py2fn9xkl50279cl6z225a

Başkan Kerim Aksu, bayramların birlik beraberlik ve kaynaşma günleri olduğunu belirterek, " Bayram sayesinde bir çok arkadaşımızı,dostumuzu, personelimizi, akrabalarımızı görme fırsatı bulduk. Bugün mutluluk içersinde, barış içersinde bayramımızı kutluyoruz. Dünya da bir çok bölgede gözyaşı ve acı yaşanıyor. Tüm dünya ya barış diliyorum. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ne kadar büyük bir lider olduğunu bir kez daha şükranla hatırlatıyorum. "Yurtta sulh, cihanda sulh " sözü her geçen gün dünya üzerinde buluna  tüm toplumlara ışık tutuyor. " şeklinde konuştu.

Törene; CHP Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu,İl Başkanı Eşref Karaibrahim, Merkez İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu, Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu,İl ve merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri,Kadın Kolları, Gençlik Kolları başkan ve yöneticileri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Meclis Başkanı Fikret Günaydın,Giresun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ali Kara, ASFK Başkanı Mehmet Güngör, Şoförler Odası Başkanı İbrahim Çeltik, Kahveciler Odası Başkanı Ercan Ayhan,  Mahalle Muhtarları, Gazeteciler Derneği Başkanı Bekir Bayram,belediye personeli, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve basın mensupları katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir