logo

reklam
03 Ağustos 2015

GİRESUN BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNUN GÜÇLENDİRDİ

Giresun Belediyesi tarafından yeni alınan 15 kamyonet, 3 makam aracı, 1 başkan makam aracı için Atatürk Meydanı’nda  tören düzenlendi.

Bu araçlar, siparişi verilen iş makineleri, itfaiye araçları,makam araçları, binek araçlar, kamyonetler, otobüs ve minibüs olarak toplam 28 aracın yaklaşık 6 milyon liraya mal olacağını bildirildi.

 

AKSU.”KİRALIK ARAÇ DEVRİ SONA ERDİ”

2015-701-5Törende konuşma yapan Belediye Başkanı Kerim Aksu, göreve ilk geldiği 2009 yılında iş makineleri dahil 43 araç bulunduğunu, bugün 19, Önümüzdeki günlerde 6 kamyonet, itfaiye aracı ve vidanjör geleceğini söyledi. Aksu,”Belediyemizde hizmet veren araç sayısı 115 civarı olacak. Kiralık araca son verdik. Bu uygulamayı tasarruf tedbiri olarak görebiliriz. Sadece araç bakımından değil, her alanda güçlü bir belediye olarak aktif halde çalışıyoruz. Yol yapımları, Keşap Durağı, Yeniyol ve Fatih Caddesi bunlara örnektir. Daha ekonomik, daha çağdaş bir belediye olmak için daha da güçlenmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

DSC_6153MİLLETVEKİLİ BEKTAŞOĞLU:”BAŞKAN VE  EKİBİNİ ALKIŞLIYORUM”

CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu da yaptığı konuşmada “ Giresun yaşanılabilir, güzel bir şehir. Bazı işler hiç destek görmeden tamamen saf emek ile ortaya çıkıyor. Giresun Belediyesi buna iyi bir örnektir. Kendi başına, kendi olanakları ile yapıyor. Burada Başkan ve ekibini alkışlıyorum. Her zaman Giresunlu olarak ve vekil olarak destek olacağım, tebrik ediyor başarıların devamını diliyorum ”dedi.
Giresun Vali Hasan Karahan ise konuşmasında, hizmete girecek araçların hizmet seviyesini yükselteceğine işaret ederek; ” Hepimiz Giresun içinde verimli bir şekilde çalışıyoruz. Belediye Başkanımız bizlere güzel bir örnek verdi. Hiç siyasi kaygılara girmeden sadece Giresun’a hizmet verme anlayışı içerisinde. Hizmet araçlarının Giresun’a hayırlı olmasını diliyor ve tebrik ediyorum “ şeklinde konuştu.

DSC_6168
Tören sonunda Giresun Belediyesi hizmet filosuna katılan araçların kurdelası Vali Hasan Karahan, Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, CHP İl Başkanı Sinan Kitapçı, CHP Merkez İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu, Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, Belediye Başkan Vekili Hayati Tökez,Belediye Başkan Yardımcıları Orhan Kurt, Murat Ersoy, Hasan Erzincanlı, Mustafa Saraydemir,  bazı belediye meclis üyeleri tarafından kesildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?