Giresun

Gelecek Partisi Giresun’da milletvekili aday adaylarını açıkladı

Gelecek Partisi Giresun İl Başkanlığında geçtiğimiz gün yapılan toplantının ardından Partinin, milletvekili aday adaylığı başvurusu yapan isimler açıklandı.

Gelecek Partisi İl Başkanı Murat Kılıçaslan, partinin Karadeniz Bölge Koord.Yrd Mustafa Başer, İl Kadın Kolları Bşk. Fatma Zülal Öztürk, Sivil Toplum ve Halkla İlşk.Bşk. Serpil Çınar Erol, İl Sekreter Yard. Haydar Öney’in aday adayı olduğunu açıkladı. Aday adaylığı başvurularının Perşembe gününe kadar devam ettiğini söyleyen Kılıçaslan, şunları söyledi. “Partimiz ilk kurulduğu günden bu yana bizlerle canla başla mücadele veren 4 kardeşimizin bugün milletvekilliği aday adaylık başvurularını aldık. Her biri bir birinden değerli bu kardeşlerimizle, Giresun’u özlenen dürüst, şeffaf, adaletli ve liyakatli bir yönetimle buluşturacağız İnşallah”.

“İDDİALIYIZ! BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

“İlimizde yaklaşık 2 senedir sahada vatandaşlarımızla birlikteyiz. Neredeyse her mahallenin, her sokağın, her köyün sorunlarını biliyoruz” diyen Murat Kılıçaslan “Biz hiçbir zaman insanımızdan uzak olmadık bundan sonra da olmayacağız. Partimiz için olamaz, yapamaz, başaramaz diyenlere inat gece gündüz çalıştık ve çalışacağız. Sloganımız da belirttiğimiz gibi, biz Giresun’u hak ettiği noktaya taşıyacağız bunu da halkımızla birlikte başaracağız ” değerlendirmesini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir