Giresun

‘SALTANAT’ KOLTUĞU

MİLLETVEKİLİ MEHMET GELDİ, DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINDA OTURDUĞU KOLTUKLA KONUŞULDU 

Keşap'ta gerçekleştirilen AK Parti Giresun İl Danışma Meclis Toplantısı'na oturma düzeni damgasını vurdu. Protokolünoturduğu ön sıraya Milletvekili Mehmet Geldi için ötekilere göre daha yüksek ve arkalı koltuk konuldu. Milletvekili Adem Tatlı İl Başkanı Öztürk'e ise sıradan koltuklar layık görüldü.Geldi koltuğa oturmakta zorlandı, bu durumu garipsedi ama kısa süre sonra alıştı.

 "HER ŞEY BENDEN SORULUR EDASI"…

IMG_9972

Bu durumu görenler "Geldi kendini artık partinin tek hakimi gibi görüyor.Bir süre sonra siyaseti bırakarak köşesine çekilecek olan Nurettin Canikli'nin ekibine şimdiden geçmiş olsun" değerlendirmesini yaptılar. 

Aynı toplantıda her zaman protokolde oturmayı seven İl Genel Meclisi Başkanı Osman Öden, bu sefer nedendir bilinmez daha arkalardan, partililerle birlikte toplantıyı izledi. Belediye başkanı adaylığı hayalleri kuran Öden'e, "senden aday olmaz' dendiği için küstüğü ve tavır takındığı sanılıyor. 

Giresunla ilgili konulardan çok Mısır'da yaşananların ağırlıklı olarak konuşulduğu toplantıda, Mehmet Geldi ”Sadece Merkez ve Bulancak ilçelerinin adaylarını Başbakanımız açıklayacak. Tereddüde mahal yok. Bütün ilçelerde seçimi alacağız. Yeter ki birlik ve beraberliğimiz sarsılmasın “dedi. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir