Aktüel

Gazete Hayat, hayata geçti

Giresun Organ Bankası Derneği’nden bir ilk daha…

2 yıl önce faaliyetlerine başlayan Giresun Organ Bankası Derneği, organ bağışı ve nakli konusunu 7’den 70’e her kesime duyurabilmek amacı ile Gazete Hayat adını taşıyan Gazete çıkardı.

Dernek Başkanı Fırat Akyol “ 11 yılımı doldurduğum ve gönüllü bir şekilde çalışmaya devam ettiğim konuda ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Daha önce  “ Ölüme gol” adlı sergimizi açtık şimdi ise gazetemizi çıkardık.”Gazete Hayat” sadece Giresun’u kapsamıyor. Türkiye’nin dört bir yanından haberler, röportajlar yer alıyor. Aylık olarak çıkarmayı planladığımız gazetemizin ilk sayısını çıkardık. Emek sarf eden tüm arkadaşlarıma, gereken kolaylığı sağlayan İleri Gazetesi Sahibi Haluk Aktan’a teşekkür ediyorum. Sürekli olması en büyük temennim. Bunun içinde her kesimin destek vermesini arzu ediyorum. Çünkü günümüzün en önemli konularından birisi organ bağışı ve nakli.” dedi.

Akyol, Gazete Hayat’ın Türkiye genelinde kurum, kuruluş, dernek, vakıflara gönderildiğini ve kıs a zaman içinde adından söz edilen bir gazete olacağına inandığını sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir