AktüelUlusal

FIRAT AKYOL ORGAN BAĞIŞI SEMİNERİ VERDİ

Giresun Organ Bankası Derneği Başkanı Fırat Akyol, Organ Bağışı ve Naklini konu alan seminerlerini sürdürüyor.

CHP GENÇLİK KOLLARI BİLGİLENDİ

2012 yılında kurulan ve kurulduğu tarihten itibaren Organ Bağışı ve Nakli konusuna toplumun dikkatini çekmek üzere çalışmalar yürüten Giresun Organ Bankası Derneği, seminerlerine aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Kurum, kuruluş, dernek, vakıf ve siyasi partilerin hiç birini ayırmaksızın faaliyetlerini sürdürdüklerini kaydeden Giresun Organ Bankası Derneği Başkanı Fırat Akyol, son olarak Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kollarına seminer verdi.

3

Üzerinde durdukları konunun çok büyük önem arz ettiğini belirten Akyol “ Her kesimin bilgi sahibi olmasını  istiyorum. Çünkü ele aldığımız konu yaşam ile ilgili.Yanlış bilgiler yüzünden insanlarımızın organ bağışına farklı gözlerle bakmasının önüne geçmeye gayret gösteriyorum. Bu anlamda seminerler veriyoruz. Organ Bağışı ve Nakli konusunda asla ayrım olmaz. Kurum, kuruluş, siyasi parti, vakıflar, dernekler bizim için eşit. Bu bağlamda son olarak Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kollarının değerli üyelerini bilgilendirdim. Yararlı bir seminer olduğu düşüncesindeyim. Bundan sonraki süreçlerde diğer partilerin mensuplarına da seminerlere vereceğim “dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Gençlik Kolları Başkanı Burak Esen, Akyol’un özverili bir şekilde çalışmalar yürüttüğünü belirterek kendisine çok teşekkür etti.

Esen “ Partimize kadar gelmesi ve bizlere faydalı bilgiler vermesi çok önemliydi. Yıllardan bu yana gönüllü bir şekilde faaliyetler yürüten Akyol’u kutluyor ve bundan sonra yapacağı çalışmalarda başarılar diliyor, partim adına teşekkür ediyorum “ ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir