Siyaset

FERİDUN ÖZEN RESMİ BAŞVURUSUNU YAPTI

MHP Giresun Milletvekili aday adayı Feridun Özen, MHP Genel Merkezine giderek resmi başvurusunu yaptı.

Özen aday adaylığı başvurusundan sonra yaptığı açıklamada “ 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde Giresun’dan Milletvekili Aday Adaylığımızı daha önce partimiz İl Başkanlığında düzenlemiş olduğumuz basın toplantısı ile açıklamıştık. Bugün ise partimiz genel merkezinde resmi başvurumuzu yapmış bulunuyoruz. 7 Haziran 2015 seçimlerinde Türkiye MHP iktidarı ile şahlanacak. Çiftçilerimizin, esnafımızın sorunları MHP iktidarı ile son bulacak. 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği seçimleri hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum’’ dedi. 

MHP’den ilk Milletvekili aday adaylığını açıklayan Özen’in Ankara dönüşü hemen çalışmalara başladığı, teşkilatları ve vatandaşları ziyaret ederek destek istediği ifade edildi.

Konu hakkında bir açıklama yapan Özen “ Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda teşkilatlarımızdan ve halkımızdan aldığımız destek bizlere cesaret vermektedir. Türkiye’nin en köklü partisi olan MHP’de siyaset yapmanın ayrıcalığını hissetmek bizlere ayrıca güç vermektedir. Şehrimiz için bir birinden önemli projelerimizi ilerleyen günlerde açıklayarak, halkımızın özlediği hizmetlere erişmesini sağlayacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir