logo

reklam

EYYYY TÜRK HAVA YOLLARI Ve diğer TÜRK ŞİRKETLERİ

“Bize ancak bizden fayda var!”

Biz AVRUPALI TÜRKLER yıllarca MİLLİ Hava Yolumuz diye ELİN OĞLU’nu değil sizi tercih ettik. EL değil BİZ kazanalım ÜLKE’mize kazandıralım dedik ve TUZLU ya da PAHALI da olsa SİZLER’i tercih ettik!..

Sayemizde DÜNYA MARKASI oldunuz. Hatta dünyanın ANLI-ŞANLI futbol kulüplerine REKLAM verip sponsorluk yaptınız!..

Oysa TÜRK kulüplerine bilhassa da ANADOLU’da yaşam mücadelesi veren GARİBAN takımlara DESTEK olsanız daha iyi olurdu!

TUZLU’da olsa sizi TERCİH ettik ve ediyoruz dedik. Oysa SEZON haricinde 100 Euro’ya TÜRKİYE’ye yolcu taşıyorsunuz. Sezon gelince NEDEN 500 ile 700’e FIRLIYORSUNUZ?!

Bu resmen SOYGUN değil mi?!..

Bunun ORTA YOLU’nu bulsak ta HERKES memleket ve akraba özlemini dindirse FENA mı olur?!

NEDEN biz AVRUPALI TÜRKLER’i mağdur ediyorsunuz?

Neden bizi ELİN OĞLU’na muhtaç ediyorsunuz?

Bak duydunuz  mu? Alman hava yolu şirketi GERMANWİNGS, Stuttgart-Ankara uçuşunu İPTAL etmiş!..

NEDEN iptal etmiş biliyon muu? GÜYA can güvenliği yokmuş!..

SAYENİZ DE bu günleri ya da bu REZALET’i de yaşadık ve gördük. Oysa BİLET fiyatlarını MAKUL bir seviyeye indirerek bizi ELİN OĞLU’nun kucağına oturtmazdınız!..

TAMAM biliyoruz!..

REKLAM önemli ve REKLAM’ın iyisi kötüsü olmaz!..

AMMAAAA;

UEFA Şampiyonlar Ligi, Barcelona ve Manchester United’e  verdiğiniz  SPONSORLUK parasıyla AVRUPALI TÜRKLER’i daha MAKUL bir fiyatla ANAVATAN’a taşıyabilirdiniz!..

ŞUNU  hiç bir zaman unutmayın! Kulağınıza KÜPE olsun!..  O DESTEK oldukların var ya, işte onların hepsi iyi gün dostu. Paran-pulun varsa onlar da VAR. Yoksa YOKLAR!..  Biz ise hep yanındaydık. Biz sizleri KARŞILIKSIZ sevdik ve destekledik. Şimdi SIRA sizde!.. 

SORUYORUM sana EYYYY  TÜRK HAVA YOLLARI ve diğerleri;

KAÇ Avrupalı, ne kadar  İspanyol ya da İngiliz UÇUYOR sizinle? Yaptığınız SPONSORLUK’un tam olarak karşılığını alabiliyor musunuz?!..

Ben kendi adıma İ-NAN-MI-YO-RUMMM!..

BAKIN tüm Avrupa, TÜRKİYE’ye karşı birleşti. Elin oğlunun böyle zamanlarda TERCİHİ kendi MİLLİ hava yolları olacaktır.

Bu yüzden derim ki; AVRUPALI TÜRKLER’i daha fazla incitmeyin, gücendirmeyin ve en önemlisi de KAYBETMEYİN!..

Uzun lafın kısası “AKİLLİ OLUN AKİLLİİİ!..”

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • GİRESUN’A KİMLER İHANET EDİYOR?!

  05 Aralık 2017 Giresun, Köşe yazıları

  “Giresun’un tam ortasında yükselen ucube binanın yapımına kim ya da kimler izin verdiyse Giresun’a ihanet etmişlerdir.”  “Yüksek binalar gelişmişliğin değil bencilliğin ve gericiliğin sembolüdür”  Tevfik KARA MAYIS 2017’de memlekete gittiğimde bir de Giresunspor’un bir maçını izleyeyim dedim ve stadyuma girdim. Basın tribününde yerimi aldım. Aldım almasına da karşımda kibrit kutusu gibi yükselen  u...
 • RIZA OLAYI…

  19 Kasım 2017 Köşe yazıları

  Aralarında organize kirli ilişkiler olduğu yönünde ciddi iddialar olan bu kişileri 'ucu nereye giderse gitsin' eğer biz yargılasaydık, muteber kişi kabul edip aklamasaydık her şey farklı olurdu... Örneğin ABD'nin bu kişiler üzerinden elde ettiği istihbari bilgileri tehdite dönüştürmesine, ülkemize dönük emperyalist projelerini uygulatmak için uyguladığı baskılara ve onursuzlaştırmaya boyun eğmezdik.  Koskoca Türkiye Cumhuriyeti, köklü bir dışiş...
 • SUÇSUZLUK VE CEZASI

  14 Ekim 2017 Köşe yazıları

  İçeriğine girmeyeceğim. Özeti şu… Nurettin Canikli’nin Fetullah Gülen’e ABD’de oturum izini alması için açılan davanın duruşmasında bir gurup milletvekili ile birlikte kefil olması, FETÖ’den aranan bir şahısa ait AKP il binasına 15 Temmuz sonrası Canikli’nin ve Cumhurbaşkanının pankartının asılmasına ilişkin yaptığım iki haber nedeniyle hakkımda açılan dava sonuçlandı.   Herkes yapmıştı, ulusal, yerel medya... Ama dava bana açıldı.  ...
 • SAHİLE GEL SAHİLE!..

  09 Ekim 2017 Köşe yazıları

  “Bizi yok edecekler şunlardır: İlkesiz siyaset; vicdanı sollayan eğlence; çalışmadan zenginlik; bilgili ama karaktersiz insanlar; ahlâktan yoksun bir iş dünyası; insan sevgisini alt plana itmiş bilim; özveriden yoksun bir din anlayışı” (Mahatma Gandhi) ÖNCELİKLE  merhum Hasan Ali Tütüncü’nün vefatıyla boşan AK Parti Giresun İl Başkanlığına seçilen Av. Aytekin Şenlikoğlu’nu tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Ancak ş&oum...