logo

reklam
19 Ağustos 2015

EŞREF KARAİBRAHİM KILIÇDAROĞLU MUHALİFİ

ÜLKE KAN GÖLÜNE DÖNMÜŞ.  AKP VARLIĞINI SÜRDÜRMEK İÇİN HER YOLU DENİYOR. SEÇİME GİDİYORUZ. AMA CHP’NİN MUHALİFLERİNİN TEK DERDİ CHP’Yİ ZAYIFLATMAK. YİNE ORTAYA ÇIKIP GENEL BAŞKANIN KELLESİNİ İSTİYORLAR.

CHP’nin son olağan kongrelerinde seçilen ve halen kurultay delegesi olan  44 eski il başkanı Ankara’da toplandı. Toplantının ardından il başkanları ‘CHP’nin yönetiminin yenilenmesi’ çağrısında bulundu. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve yönetimine muhalifler arasında Giresun eski milletvekili ve il başkanlarından Eşref Karaibrahim de var.

Muhalifler, son yerel ve genel seçim, Cumhurbaşkanlığı, Meclis Başkanlığı seçim süreçleri ve koalisyon görüşme sürecinin iyi yönetilemediğini belirterek, partinin yapılacak bir erken seçime “mutlaka yeni bir ruh, yeni bir heyecan, yeni bir rüzgar ve yeni bir yapıyla girmesi” gerektiğini bildirdi.

Bildiride imzası olan isimlerin, CHP’nin tanımlanan yönetim yapısına kavuşturma amacıyla yapılacak çalışmaları yürütmek üzere oy birliği ile bir “Yürütme Komitesi”ni görevlendirdiği de kaydedildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?