Giresun

EŞREF KARAİBRAHİM: KARARI ÜYELERİMİZ VERECEK

CHP İl Başkanlığı görevinden istifa ederek milletvekili aday adayı olan 23.dönem milletvekili Eşref Karaibrahim, aday adayları tanıtım törenine katıldı.

Salona İl Başkanı Sinan Kitapçı ve Merkez İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu ile giren  Karaibrahim, alkışlar arasında başladığı konuşmasında,  partinin bütün kademelerinde görev yaptığını söyledi ve  “Bu partide emeğe değer veriliyor. Bu nedenle aday oldum”  dedi. 

DSC_5079

Eşref Karaibrahim, “11 aday adayı başarılar diliyorum. Karar 7428 üye karar verecek. Ama ondan sonra ne olursa olsun ben seçime kadar  adaylarımızla her yerdeyim. Mitinglerde, ilçelerde, caddede sokakta çalışacağız.”diye konuştu.

DSC_5083KARAİBRAHİM’DEN BAŞKAN AKSU’YA YAŞ GÜNÜ PASTASI SÜRPRİZİ
Karaibrahim konuşmasının sonunda "örgüt benden istedi" diye bir de sürpriz yaptı. Eşref Karaibrahim, daha önce hazırlanan yaş günü pastasının getirilmesini isteyerek,salonda bulunan Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun doğum gününu kutlattırdı. “iyi ki doğdun başkan seremonisi ile getirilen pastanın mumlarını üfleyen Aksu ise,” hep birlikte nice yıllara ulaşalım diyorum. Teşekkür ediyorum.  7 Haziran seçimleri çok önemli. Partimiz inşallah iktidar olacak. Bunun için bugünden itibaren çalışma başlayalım. Sadece parti binasında değil, her yerde olalım” dedi.  DSC_5086RÜŞTÜ KURT DA ADAY ADAYI

CHP’de aynı törenin sonunda bir başka eski milletvekillerinden Avukat Rüştü Kurt da aday adaylığını açıkladı. Önseçimi ‘amentu’ olarak nitelendiren Kurt, “keşke genel merkez yöneticileri ve genel başkan da bu önseçime girerek aday olsalardı” dedi.

Rüştü Kurt,”ben yeni CHP’li değilim. 1923’de kurulan Atatürk’ün CHP’sindenim” ifadesini kullandı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir