EğitimGiresun

ESPİYE MYO’DA TÖREN VARDI

Espiye Meslek Yüksekokulu mezuniyet töreni yapıldı. 190 öğrencinin mezun olduğu Espiye MYO'nun okul birincisi Victoria Doğan oldu.

 Törene; GRÜ Rektörü Prof.Dr. Aygün Attar, Kaymakamı Osman Bilgin, MYO Müdürü Zafer Türkmen ve üniversitenin akademik ve idari personeli katıldı.

ATTAR'DAN ÖĞRENCİLERE:"VİRGÜL GİBİ EĞİLMEYİN, ÜNLEM GİBİ DİMDİK OLUN"

eba3038aa3Törende konuşan Rektör Attar, öğrenci velilerine teşekkür ederek "Mezun olan evlatlarımı kutlarken, onların okuması için her türlü fedakarlığa katlanan, çocuğum okusun çok zorluklara sine geren velilerimizi de saygıyla selamlıyorum. Özellikle annelerini bir kadın, anne ve Rektör olarak tebrik ediyorum. Biliyorum ki onların emekleri çok fazladır" dedi.

Öğrencilere de seslenen Aygün Attar," İyi ve dürüst insanlar, uzun vadede bu iyiliklerinin ve dürüstlüklerinin karşılığını mutlaka görürler. Siz iyi ve dürüst olun. Her zaman söylediğim gibi virgül gibi eğilmektense her zaman ünlem gibi dimdik dosdoğru olun. Hepinizi kutluyor ve bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

 Program; okul birincisi, ikincisi ve üçüncüsüne ödüllerinin verilmesinin ardından okul bahçesinde mezuniyet belgelerinin verilmesi ve kep fırlatma töreni ile sona erdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir