Giresun

ERZURUM:GELDİ VE TATLI TURİST…

MHP Giresun Milletvekili adayı Orhan Erzurum,düzenlediği basın toplantısında, 7 Haziran Genel Seçimlerinde Giresun’da MHP’nin birinci parti olmasını hedeflediğini söyledi.

Seçimin ardından parti rozetini çıkararak, destek olan, olmayan tüm Giresunlunun milletvekili olacağını vurgulayan Erzurum, “Ağzımızdan çıkan her söz bizim namusumuzdur, verdiğimiz sözlerin mutlaka arkasında olacağız. En önemlisi 8 Haziran sabahı siyasi rozetimizi çıkararak, tüm halkımıza hizmet etmek adına çalışmalarımıza başlayacağız. Ankara’da herkesin vekili olacağız. Biz hizmet etmek istediğimiz, bu yolda baş koyduğumuz davamızda dün nasılsak yarın da aynı olacağız. Ayrımcılığa, adam kayırmacılığa son vererek hizmet dolu 4 yıl geçirecek, bir sonraki seçim dönemine alnımız ak, başımız dik çıkacağız” dedi.

“8 Haziran sabahı; Halkımız Giresun’un turist envanterinden 2 kişiyi silecektir” diye Erzurum açıklamasını şöyle sürdürdü;

“Seçim zamanı şehrimize gelen, seçimden sonra 4 yıl Milletvekili olduğu şehri unutan, turist gibi yılda birkaç kez gelen, evi olmadığı için Otel’de kalan İktidar Milletvekillerine güle güle diyecektir. Giresun halkının çoğunun adını dahi bilmediği Milletvekillerini, bu dönem Ankara’da top koşturmaya göndermeyecektir. 8 Haziran sabahı, Milletvekili rozetiyle hiçbir resmi kurumda ve kuruluşta memurlarımıza, birim amirlerine ve yetkililere emirler yağdıran Milletvekilleri göremeyeceksiniz. Sadece halkın çıkarları için kurumlarla el ele çalışan MHP Milletvekilleri göreceksiniz. 8 Haziran sabahı; Giresun’un sorunlarına duyarsız kalan, kendi ilçesinde dahi sözü geçmeyen Milletvekilleri göremeyeceksiniz. 8 Haziran sabahı; 2-B arazilerine, Orman arazilerine Villa yapan Milletvekilleri değil, o arsaların gerçek sahiplerine iade etmek için ter döken Milletvekilleri göreceksiniz. 8 Haziran sabahı; Bana dokunmayan yılan bin yaşasın anlayışı güden Milletvekilleri değil, Giresun’un tüm sorunları için taşı elinin altına koyan Milletvekilleri göreceksiniz. 8 Haziran sabahı; Giresun’da iki sokak bilmeyen, 2 esnaf tanımayan, şehrin sorunlarından habersiz olan Milletvekilleri değil, Giresun’un sorunlarını yaşayarak bilen ve gözlemleyen kişileri Milletvekili olarak görecektir.”

“HANGİ HİZMETLERE İMZA ATTILAR”

Erzurum, AK Partili Geldi ve Tatlı’ya meydan da okuyarak şunları kaydetti;

" Bizler iktidar Milletvekilleri, Sayın Adem Tatlı ve Mehmet Geldi’nin ne zaman 4 yılını değerlendiren bir açıklama yapacaklarını merakla beklemekteyiz. Acaba görev süreleri içerisinde hangi hizmetlere imza attıklarını merak etmekteyiz. Bu konu hakkında halkımızı bilgilendirmelerini rica etmekteyiz.

Ama biz çok iyi biliyoruz ki kendilerinin söyleyeceği ve açıklayacağı hiçbir şey yoktur. Çünkü 4 yıl sadece Ankara’da parmak kaldırıp indirmişlerdir"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir