GiresunSiyaset

ERZURUM, ÜNİVERSİTEDEN OY İSTEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum, Giresun Üniversitesinde görev yapan öğretim üyeleri ve öğretim görevlileri ile kahvaltılı sohbet toplantısında bir araya geldi.

Ayvasıl Liman Lokantasında gerçekleştirilen kahvaltıya Dr. Orhan Erzurum ile birlikte 100'ün üzerinde GRÜ öğretim elemanı, bazı MHP yöneticileri ile Belediye Meclis üyeleri katıldı.

Giresun'un Üniversite şehri olması için yerel yönetimin gayret göstermesi gerektiğini vurgulayan Dr. Orhan Erzurum, "Üniversite yönetimi ile işbirliği içerisine girilerek bu alana gereken önem verilmelidir. Ne yazık ki üniversite konusunda şehrin çok büyük eksiklikleri bulunuyor. Bunlar ivedilikle ortadan kaldırılmalıdır" dedi.

Bu konuda 30 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde kendilerine görev verildiği takdirde üzerine düşeni yapacaklarını belirten Dr. Orhan Erzurum bu konuda da projelerinin hazır olduğunu söyledi. Dr. Orhan Erzurum, " Giresun'a büyük ve güzel bir gençlik merkezi yapılacaktır. Üniversite öğrencilerinin sosyal hayata ve şehre daha iyi adapte olması sağlanacaktır" şeklinde konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir