Giresun

ERZURUM: “24 SAAT HİZMETİNİZDE OLACAĞIM”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum, şehrimizin esnafları ve vatandaşlar ile sohbete Orhan Yılmaz Caddesinde devam etti.

Dr. Orhan Erzurum, yaptığı açıklamada, planlı programları olarak tüm esnafları ziyaret etmeye çalıştıklarını söyledi.

Yerel seçimlerin atmosferine yavaş yavaş girdiklerini ifade eden Dr. Orhan Erzurum, "Yıllardır Giresun'a hizmet ediyorum. Şimdi de Belediye Başkanı olarak hizmet etmeye hazırım. Esnaf ziyaretleri verimli geçiyor. Sıkıntıları yerinde tespit ediyoruz. Giresun Türkiye genelinde sürekli göç veren illerin başında geliyor. Bunun nedeni Giresun'un hem yerelde hem de genelde yeterinde hizmet alamaması ve projeler geliştirilememesinden kaynaklanmaktadır. 30 Martta yapılacak yerel seçimlerini kazanarak, hizmet etmeye devam edeceğiz. Bir çok projemiz var. Bu projelerimizi halkımızın teveccühü Yüce Mevla'nın izniyle gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

Mağdur olan, zor durumda olan her esnafın 24 saat yanında olacağını vurgulayan Dr. Orhan Erzurum, "Bizim bugüne kadar hiçbir şekilde siyasi kaygımız olmadı ve olmayacakta. Biz bu memleketin insanına 24 saat hizmet etmek için bu mübarek yola çıktık. Bizim için en büyük ödül ise, bu memleketin insanının bizlere Allah razı olsun demesidir. Bizim hedefimizde bu memleketin insanının hak ettiği hizmeti alması vardır.” dedi.

"Giresun’da, öncelikle Giresun'un insanı ekmek yiyecek" diyen Dr. Orhan Erzurum, sözlerini şöyle sürdürdü; “Bu aziz millet, bir de milliyetçi başkan görsün, bakın bakalım belediyecilikte milliyetçi başkan nasıl olurmuş. Bizler halka hizmeti ibadet sayanlardanız, bu anlayış farkının altında yatanları sağduyulu halkımız iyi bilir" dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir