logo

reklam

ERCAN TÜRK ADAYLIK İÇİN NABIZ YOKLUYOR

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Ortaöğretim Genel Müdürü Ercan Türk, Giresun Spor Lisesi, Güzel Sanatlar Lisesi ve Fen Lisesi ve ardından da Bulancak ilçesindeki bazı okullarda incelemede bulundu. 

 

DSC_0192

Türk önce, Vali Hasan Karahan’la birlikte Yeşilgiresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Öğretmen Akademisi Vakfı tarafından düzenlenen “Eğitim Yöneticisi Geliştirme Programı”nın açılışına ile birlikte katıldı. Ve Uygulama Otelinin inşaatında incelemelerde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Bulut ve beraberindekilerle ilk olarak Bulancak Fen Lisesi'ni ziyaret eden Türk, okulun fiziki yapısı, öğrenci ve öğretmen sayısı ile başarı durumu hakkında bilgi aldı. 

Türk, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Çocuklarımız bizim gözbebeğimiz. Onları geleceğe hazırlamak adına sorumluluklarımız bulunuyor. Okullarımızın fiziki şartlarını iyileştirmek ve eğitim öğretime uygun hale getirmek için çalışıyoruz. Bu kapsamda Bulancak'taki okullarımızı ziyaret ediyoruz. İhtiyaç olan yatırımların tamamlanması için gereken çalışmaları yapacağız" diye konuştu.

2010 milletvekili genel seçimlerinde AKP’den aday adayı olan ancak listelere giremeyen Ercan Türk’ün, Giresun’da yeniden aday olmak için de nabız yokladığı da gelen bilgiler arasında…

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?