logo

reklam
22 Ağustos 2017

EMNİYET MÜDÜR UĞUR ÖZTÜRK, GAZETECİLERE VEDA ETTİ

Merkeze alınan Giresun İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, Giresun Gazeteciler Derneği’ne veda ziyareti yaptı. Başkan Bekir Bayram tarafından karşılanan Öztürk, gazetecilere yaptığı konuşmada “Giresun’un kalbimde her zaman özel bir yeri olacak. Burada çok güzel günler geçirdim, çok iyi dostluklar edindim. Benim ve ailemin varsa hakkı sizlere ve tüm Giresunlulara helal olsun. Giresunlular da bizlere haklarını helal etsinler. Hepiniz Allah’a emanet olun” ifadelerini kullandı

Giresun basınından övgüyle söz eden Uğur Öztürk" Giresun'da görev yaptığım süreç içersinde basın mensuplarımız olarak sizlerden büyük destek gördüm.Yaptığınız düzeyli ve objektif habercilikle benim ve teşkilatımın çalışmalarını kamuoyuna doğru ve eksiksiz bir şekilde aktararak hizmet şevkimizi artırdınız.Tüm basın/ yayın organlarımıza ve çalışanlarına teşekkür ediyorum" dedi.
Toplantıda, görev yaptığı süreçle ilgili görüş ve düşüncelerini dile getiren Öztürk şunları söyledi:" Giresun'da görev yaptığım 3 yıl içersinde ben ve teşkilatım, halkımızın huzur içesinde yaşaması, can ve mal güvenliğinin en iyi şekilde sağlanması için gece-gündüz var gücümüzle çalıştık.Muhtarlarımızla,sivil toplum kuruluşlarımızla,mahalle imamlarımızla,kurum ve kuruluşlarımızla,esnaflarımızla karşılıklı ziyaretlerde bulunduk.Halkımızla biraraya geldik.Kurduğumuz bu diyaloglar ve görüş alışverişleri sayesinde şehrimizinin huzur ve güvenliğini çok daha iyi sağlama imkanına kavuştuk."

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?