GiresunSiyaset

ELİF NİZAMOĞLU ŞAHİN:KADINLARIN SESİ OLACAĞIM

AKP’nin Giresun kadım aday adaylarından Elif  Nizamoğlu Şahin’e partilileri büyük ilgi gösteriyor. Ziyaret ettiği ilçe teşkilatlarındaki partililerine neden aday olduğunu açıklayan Şahin, özellikle kadınlardan büyük bir rağbet görüyor.

Kadınlara büyük değer verdiğini söyleyen Şahin, meclise girdiği takdirde en iyi şekilde Giresun’u  temsil edeceği sözünü verdi

SİYASETTE KADINLAR DA OLMALI

9Siyasette hem kadınların hem de gençlerin bulunmasının önemli bir çalışma ve demokrasi atağı olduğunu belirten Şahin; “Türkiye'mizi daha ileriye taşıyacak olan AK Parti iktidarının gücüne güç katacaktır. Sayın Başbakanımızın kadınları ve gençleri siyasete davet eden yaklaşımı üzerine aday adaylığı başvurumu yaptım. Artık gençler, kadınlar, engelliler hatta toplumun her kesimin kendisini siyasette ifade edebiliyor ve temsil şansı bulabiliyor. Siyasetti hem kadınların hem de gençlerin bulunması, Türkiye'mizi lider ülke konumuna taşıyacak olan AK Parti iktidarının gücüne güç katacaktır. Türkiye’nin daha fazla demokrasi ve refah düzeyini AK Parti ile yakaladığı şüphesizdir. Bu nedenle tercihimi AK  Parti’den yana yaptım. Takdir elbette parti yönetiminin olacak ancak siyasette olursam yapmayı düşündüğüm özellikle kadın girişimcilik konusunda çalışmalarım var.” dedi.

Sorunların kaynağının hep birlikte çözüleceğini belirten Elif Nizamoğlu Şahin; “Çalışmalarla ilgili uzmanlığın yeterli olduğunu düşünerek, bir takım projeler de hazırladım. Siyasette bunları gerçekleştirmeye çalışacağım. Giresun’umuz  yeni gelişmekte olan ve modernleşmenin sancılarını çeken bir şehir. Buna bağlı olarak birçok yeni sorun ve eksiklikler gün yüzüne çıkmakta. Bu nedenle sorunları kaynağında çözme yoluna gideceğiz. İşsizlik, altyapı yetersizliği ve çarpık kentleşme, sosyal ve kültürel eksiklikler, gençlerimizin ve kadınlarımızın istek ve sorunları, tarihi kültürel ve tarımsal değerlerimizin yeterince tanıtılamaması gibi daha birçok konuda çalışmalar yapmaktayım. Bu duygularla seçimin Ülkemize ve Giresun’a hayırlı olmasını, bir bütün şeklinde çalışmak üzere desteklerinizi bekliyor, saygı ve sevgilerimi iletiyorum.” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir