GiresunUlusal

DURSUN ÇİÇEK MAĞDURLAR İÇİN GİRESUN’DA

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun İl Başkanı Necati Tığlı "FETÖ­PDY darbe girişiminden sonra ülkemizde suçlunun yanında suçsuz da yanıyor. Biz gerçekleri anlatmaya, mağdurun hakkını aramaya devam edeceğiz" dedi.

Tığlı, bugün saat 15.00'de CHP İl binasında İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in konuşmacı olarak katılacağı bir konferans düzenleyeceklerini belirterek, partililer ve basın mensupları başta olmak üzere herkesin katılımını istedi.

15 Temmuz'dan bu yana ülkede at izinin it izine karıştığını ifade eden Tığlu "Ülkemiz için kaygılıyız. Ancak ana muhalefet olarak biz var gücümüzle gerçekleri halkımızla paylaşmaya devam edeceğiz. Sorunlara en doğru çözüm önerilerini sunmayı sürdüreceğiz" dedi. CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in alanında uzman bir siyasetçi olduğunun altını da çizen Başkan Necati Tığlı, bu konferansın kafalardaki soru işaretlerine yanıt bulunması için önemli olduğuna dikkat çekti ve yararlı olacağını kaydetti. Tığlı, toplumsal sorunlara karşı duyarlı olacaklarını bir kez daha dile getirerek, görev ve sorumluluklarının bilincinde olduklarını, antidemokratik uygulamalar karşısında birlik ve beraberlik içinde demokrasi mücadelesini yükselteceklerini ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir