GiresunSpor

DULKYS VE PERKİNS KARABULUTLARA KONUK OLDU

BİR FİNCAN KAHVENİN KIRK YIL HATIRI VARDIR

Giresunlu Karabulut ailesi, Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyesporlu Deividas Dulkys ve Doron Perkins ve ailelerini evlerinde misafir etti

Spor Toto Basketbol Ligi’nde kalmak için çok ciddi gayret sarf eden Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor’da yerli ve yabancı basketbolcuların şehre uyumu ve şehrin takımına olan desteği oldukça dikkat çekiyor.

Son iki maçında tüm çabalarına rağmen istediği sonucu alamayan takıma moral desteğinde bulunmak maksadıyla takım yönetimiyle irtibata geçen Ünal Karabulut,  yönetiminde bu konudaki duyarlılığı ve desteğini de alarak Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyesporlu Deividas Dulkys ve Doron Perkins ve ailelerini evlerinde misafir etti.

Karabulut ailesi, Dulkys ve Perkins ailelerine unutamayacakları bir gün yaşattılar.

Giresun’un misafirperverliği ile birlikte yöresel tatlarıyla hazırlanmış kahvaltıda misafirlerini ağırlayan aile takımın Giresunlularla olan güzel ilişkisine örnek oldular.

Kahvaltı sonrası Deividas Dulky'nin eşine Türk kahvesi yapmayı da öğreten aile kahveyi Dulky'nin servisi ile "40 yıllık hatıra" bir anı olarak bıraktılar.

Misafirlik sonrası Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyesporlu Deividas Dulkys kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı notta ise Karabulut Ailesine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, “Türk kahvaltısı harika. Harika misafirperverlik.  Çok teşekkür ederim bizi ağırladığınız için” ifadelerini kullandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir