EğitimGiresun

DOĞA KOLEJİ KENDİNİ TANITTI

2019-2020 eğitim-öğretim yılında Giresunlu öğrencelere kapılarını açacak olan Doğa Koleji Giresun Kampüsü için basın ve tanıtım toplantısı düzenlenerek bilgi verildi. Kurucuları ve eğitim-öğretim kadrosunu katılımıyla düzenlenen toplantıda, kuruluşun, Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere eğitimin her kademesinde hizmet vereceği belirtildi.

Doğa Kolej Giresun Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Gezmiş, yaptığı açıklamada, okul yönetiminin etkin, adaletli, vicdanlı ve liyakatli olacağını vurgulayarak, “Okulumuzdan mazeret, suçlama ve dedikoduyu uzak tutacağız. Okulumuzda vizyon, mutluluk ve başarı istiyoruz. Öğrencelerimiz sorgulayıcı, çözüm odaklı ve sorumluluk alan bireyler olarak yetiştirmek istiyoruz” dedi.

Doğa Koleji basın toplantısına Genel Müdür Ali Rıza Lüle’nin yanı sıra, Medya ve Kurumsal İletişim Direktörü Turgay Türker, Lisanslı Okullar Direktörü Serkan Karabulut, Akademik Direktör Sanem Hüner, Karadeniz Bölge Sorumlusu Kerem Özdemir, Giresun Doğa Koleji Kurucu Ortağı ve Temsilcisi Volkan Dündar, Kurucu Ortakları Aykut Gezmiş ve Hakan Karaahmet, Giresun Kampüsü Okul Yöneticileri Adem Bıçakçı ve Alaeddin Çulfaz da katıldı.

Kolejin daha sonra lansmanı yapıldı. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı lansmana; AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Belediye Başkan Vekili Hasan Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Fahr Aktaş, İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir