logo

reklam
19 Mart 2015

DEMİRCİ ADAY GİBİ ÇALIŞIYOR

Ak Partinin Giresun Milletvekilliği aday adaylığı başvuru sürecinin tamamlanması ve temayül yoklamalarının ardından Ak Parti aday adayı Mustafa Demirci yoğun bir çalışma temposu içine girdi.

 

 

MUSTAFA DEMÄ°RCÄ° (2)

İlçeler ve mahalleler, Sivil Toplum Kuruluşları başta olmak üzere tüm ilçe belediye başkanları yanı sıra teşkilatlarla da temaslarını kesmeyen, il ve ilçelerin parti başkanlarıyla görüşmelerini sürdüren, ayrıca Ankara ziyaretlerini de ihmal etmeyen Mustafa Demirci adeta aday gibi çalışıyor.

Giresun’un ilçe ve köylerinde çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti  Milletvekili aday adayı Mustafa Demirci, mülakattan olumlu izlenimlerle döndüğünü belirterek şimdi Sivil Toplum Örgütü, kanaat önderleriyle görüşmelere başladığını anlattı.

     Aday adaylık sürecinde temayül yoklaması ve mülakatı geride bıraktıklarını hatırlatan AK Parti  Milletvekili aday adayı Demirci, köy köy dolaşmaya başladığını ve muhtarlarla istişarelere başladıklarını dile getirdi.

   Demirci, bu güne kadar işadamı olmanın yanı sıra bir çok önemli kurum ve kuruluşların yönetim kurulu başkanlıklarını yaptığını ve aldığı her görevi başarıyla yerine getirdiğini hatırlattı. Demirci; “Yıllarca hizmet verdiğim her kurumda başarısızlığımdan söz edilemez.Siyasette de mensubu olduğum partinin teşkilat kurucuları arasında yer aldım. Kendi bölgemde de partimi başarılı kılmak için yıllarca emek harcadım harcamaya da devam edeceğim. İnanıyorum bizim bu azim ve kararlılığımızı görev partililerimiz, halkımız da aday olmamızı beklemektedir.Aday olmamız halinde bu güne kadar olduğu gibi bugünden sonrada üzerimize düşenin fazlasını yapacağız.”dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?