GiresunSiyaset

ÇOBAN ATEŞİ HAREKETİNİN GİRESUN SORUMLUSU BELİRLENDİ

Sağlık ve devlet eski bakanlarından Rıfat SERDAROĞLU koordinatörlüğünde, ‘Türkiye’de siyasette yeniden milli ve demokratik merkez’ sloganıyla yola çıkan Çoban Ateşi Hareketi grubu, Afyon’da düzenlenen çalıştayda partileşme kararı aldı.
Bu amaçla Karadeniz Bölge Sorumlusu olarak yetkilendirilen Rize’nin tanınmış isimlerinden Eyüp Demir, illerde örgütlenme çalışmaları başlattı.

Bugün Giresun’a gelen Eyüp Demir, DYP, ANAP, CHP ve MHP’yle çeşitli partilerde görev yapmış siyasetçilerle yoğun katılımlı bir toplantı yaptı.

Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Demir, Giresun’da çalışmaları yürütmek üzere Hasan Özgen’i görevlendirdiklerini söyledi. Demir, şunları söyledi: “Çoban Ateşi Hareketi Giresun da HASAN ÖZGEN ile yol almaya başlamıştır kendilerine başarılar diliyorum, Hasan bey bölgede tecrübeli bir siyasetçi. Bizlere katkısı önemli olacaktır. Ayrıca Giresun dan hareketimize başından beri destek veren ve bizi hiç yalnız bırakmayan sayın Osman YÜCEL bey de bizim için ayrı bir kazanımdır,Çoban Ateşi Hareketi bölgemizde güçlü ve iddialı bir şekilde ilerlemeye devam edecektir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir