logo

reklam

CHP’NİN GİRESUN İLÇE KONGRELERİ BAŞLIYOR

TIĞLI:YENİLENME SÜRECİ…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ilçe başkanlıklarının kongre takvimini belirledi. İl kongresinin tarihi ise daha sonra açıklanacak. Merkezi ilçe kongresi 9 Aralıkta gerçekleşecek. 

 

İl Başkanı Necati Tığlı başkanlığında toplanan ilçe başkanları,  Tığlı, “Kongreler bir yenilenme sürecidir. Bizim için bir demokrasi şölenidir. Partimizin bayrağını daha nasıl yükseklere çıkaracağımızın mücadelesidir” dedi.

Tığlı,”yerel ve genel seçime kısa bir süre kaldı. Biz bu seçimlerde hem ülke hem de illerimizde başarılı olmanın çabası içinde olacağız dedikten sonra açıklamasında “bizlere düşen bu ülkede halkın iktidarını kurmak, CHP’yi birinci parti olarak sandıktan çıkarmaktır. Bıkmadan, usanmadan gece gündüz var gücümüzle çalışacağız. Bu ülkenin başka çıkar yolu yok, kurtuluş CHP iktidarında” diye konuştu.

    CHP'NİN  KONGRE TAKVİMİ ŞÖYLE:

 Bulancak 14 Kasım’da, Çanakçı 30 Kasım’da, Alucra 2 Aralık’ta, Piraziz 5 Aralık’ta, Görele 5 Aralık’ta, Güce 6 Aralık’ta, Keşap 6 Aralık’ta, Dereli 7 Aralık’ta, Doğankent 7 Aralık’ta, Espiye 8 Aralık’ta, Yağlıdere 8 Aralık’ta, Giresun merkez 9 Aralık’ta, Şebinkarahisar 10 Aralık’ta, Eynesil 11 Aralık’ta, Tirebolu 11 Aralık’ta yapılacak.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?