logo

reklam
27 Haziran 2017

CHP’NİN BAYRAMLAŞMA ETKİNLİĞİ BELEDİYENİN ÇOCUK ŞENLİĞİNDE YAPILDI

Giresun Belediyesi Ramazan Bayramı'nı Atatürk Meydanı'nda düzenlenen şenlikle kutladı. Aynı program içinde belediyenin ve CHP'nim bayramlaşma töreni de gerçekleşti. 

Belediye Başkanı Kerim Aksu, makam odaları ve kapalı ortamlarda değil, halkın içinde meydanda bir kutlama hazırladıklarını belirterek; “İlk kez böyle bir bayram kutlaması hazırladık. Nerede o eski bayramlar demeden, bayramı çocuklarımızla, ailelerle beraber coşku içinde kutluyoruz” dedi.

Ramazan Bayramının ikinci günü Giresun Atatürk Meydanında eşi Müge Aksu, Partisinin İl Başkanı Necati Tığlı ve Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker ile beraber partilier ve halkın bayramını kutlayan Başkan Kerim Aksu,  şöyle konuştu; “Çocuklarımızı mutlu etmek, bayram sevincini paylaşmak, kucaklaşmak için böyle bir program hazırladık. Hep derler ya nerede o eski bayramlar. Biz kapalı makam odalarında değil, herkesin çocuğuyla, eşiyle, dostuyla katılabileceği bayram kutluyoruz. Burada çocuklarımız mutlu olunca bizlerde mutlu oluyoruz. Tekrar tüm halkımızın, çocuklarımız bayramını kutluyorum. Bu gün bizleri yanlız bırakmayan Giresun halkına, misafirlerimize teşekkür ediyorum.”

Atatürk Meydanı’nda hazırlanan Ramazan Bayramı kutlama etikliğinde Başkan Kerim Aksu katılımcıların tek tek bayramını kutladı. Belediye Konservatuarı halk oyunları gösterileri, konser, palyaço gösterileri, yüz boyama etkinliği ve kurulan oyun parkında çocuklar doyasıya eğlendi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?