Giresun

CHP’LİLERDEN KARANFİLLİ GEZİ

CHP Giresun İl Başkanı Necati Tığlı, Aksu mahallesindeki pazar yerini ziyaret ederek halkla ve pazar esnafıyla sohbet etti, dert dinledi.  CHP’liler Pazar yerinde halka karanfil dağıttılar

Tığlı yaptığı açıklamada, halkın ilgisi karşısında memnuniyetini dile getirerek, IMG-20160216-WA0003şunları söyledi: “ Ülkemizin içinde bulunduğu, başta fındık olmak üzere ekonomik meseleler üzerine vatandaşın şikayet, görüş ve önerilerini aldık. Ekonomi ağırlıklı bu ziyaretlerde aynı zamanda ülkemizin komşuları başta olmak üzere yaşanan siyasi ve toplumsal sorunları da samimi bir şekilde vatandaşlarla paylaştık, görüş ve önerileri dinleyen halkımızın da bu konulardaki samimi fikirleri ve istek ve huzur ortamının ülkemizde tesis edilmesi ile ilgili beklentilerini gözlemledik. Ayrıca fındık fiyatının düşüklüğü zamların insafsızlığı karşısında geçimin ne kadar zorlaştığını da en iyi pazarlarda görüleceğini esnaftan ve halktan dinledik.

Halk ve esnaf ziyaretine CHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, Kadın Kolları MYK üyesi Kamer Uzuner parti yöneticileri de katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir