Giresun

CHP’Lİ BAŞKAN’IN GÜL’DEN TALEBİ VAR!..

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Giresun Belediye Başkanlığı’nı ziyaret etti. Gül’ü başkanlık binası önünde belediye bandosu ve toplanan çok sayıda vatandaş alkışlarla karşıladı. 

8y0679xk6z2q5zj4890e7a

CUMHURBAŞKANI GÜL GİRESUN'DA BALKON KONUŞMASI YAPTI…

Abdullah Gül, daha sonra Belediye binası balkonundan vatandaşlara seslendi. Gül,  “Giresun’da olmaktan cumhurbaşkanınız olarak Giresun’u uzun yıllardan sonra ziyaret etmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Bu noksanlığı bu hasreti bugün gidermiş olduk Bugün gün boyunca bu güzel ilimizin meseleleri sorunları ve onlarla ilgili bilgiler aldım. Ziyaretler yaptım. Giresun Belediye Başkanı'ndan şehirle ilgili bilgiler alacağım. Şehirlerimiz ve memleketimiz giderek gelişiyor. Büyük projeler tamamlanıyor. En uzun tüneller açılıyor denizlerin içinde havaalanları yapılıyor. Üniversiteler artık her ilimizde var Giresun da da var. hepimiz gece gündüz çalıştıkça sizin beklediğiniz hizmetlerde en güzel şekilde yerine geliyor. Siz her türlü hizmete layıksınız.” şeklinde konuştu.

Ziyarette Başkan Aksu, Cumhurbaşkanı Gül'e, bir sunum eşliğinde görev süresi boyunca gerçekleştirdiği hizmetleri anlattı. Gül, yaptığı çalışmalardan dolayı Başkan Aksu'yu tebrik etti.

Sunumun ardından Başkan Aksu, Cumhurbaşkanı Gül'e Hacıhüseyin, Gemilerçekeği ve Kumyalı Balıkçı barınağının mevcut fotoğraflarını ve bu noktalar için hazırladıkları modern projeleri göstererek, Giresun'a güzel projeler kazandırmaları için, bu alanların kullanım haklarının yeniden belediyeye verilmesi konusunda ki talebini arz etti.

opz0m6c2jqu0hqx2p60cnr

 

 

Cumhurbaşkanı Gül de, Giresun Valisi Hasan Karahan'a ve beraberindeki bazı yetkililere bu sorun ile ilgilenmeleri için talimat verdi

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir